Attendee Lists

  • Faculty and Staff
    • Thomas Brewer
    • Rob Maddox
    • Chris Burch
    • Lorenna Maysonet
    • Michael Carver
    • Sola Ogundele
    • Benjamin Casto
    • Dale Rausch
    • Tara Hutton
    • Justin Warrenfeltz
    • Katie Lange
    • Laura Youngborg
  • Class of 2012
    • Laura Bruffey
    • Lindsey Johnson
    • Camille Campanella
    • Alexa Milroy
    • Molly Dougherty
    • Kaitlyn Koko Olszewski
    • Lyndsay Fournier
    • Jessy Schroeder
    • Emily Gershon
    • Kimberly Tate
  • Class of 2011
    • Caroline Andril
    • Shannon Lockwood
    • Brooke Austin
    • Blair Lusby
    • Kenneth Benjes
    • Patrick Mahlon
    • Julie Bernstein
    • Katherine McAfee
    • Sarah Blaik
    • Darren McCutchen
    • Michael Bowden
    • Matthew Miller
    • Beth Bowers
    • Alyson Moore
    • Cody Brack
    • Fernando Moreno-Martinez
    • Laura Brandon
    • Sarah Morgan
    • Ashley Butler
    • Theodore Peck
    • Erin Cammarata
    • Jamie Phillips
    • Davey Clough
    • Greg Primiano
    • Hannah Cooley
    • Justin Rabon
    • David Corderman
    • Lucia Randazzo
    • Robert Corton
    • Mary Redding
    • Katie Cox
    • Christian Saari
    • Brittany Creeden
    • Chris Sakowski
    • Kristen Deegan
    • Amie Severino
    • Bradley Dodson
    • Adam Shenk
    • Kelsey Ekker
    • Bradley Zeus Shepherd
    • Barrett Enix
    • Devin Sherwood
    • Andrew Foster
    • Caleb Simms
    • Lydia Garcia
    • Laura Sipe
    • Daniel Green
    • Matthew Smith
    • Caitlin Grice
    • Claire Solinsky
    • Antigone Grillakis
    • Kate Swiggett
    • Alex Hessel
    • Megan Tawes
    • Ashley Holmes
    • Michael Tornabene
    • Samantha James
    • Megan Tracy
    • Emily Kershner
    • Jackie Ward
    • Sara Kidd
    • Arielle Webster
    • Megan Knipp
    • Gregory Weidner
    • Rosalind Kreizenbeck
    • Kacie Whitty
    • Emma Lauhoff
    • Brooke Wilson
    • Alexandra Levy
    • Michael Youngborg
  • Class of 2010
    • Sarah Aclander
    • Zachary Jones
    • Megan Acquaviva
    • Jacen Killebrew
    • Ebunola Aniyikaiye
    • Emily King
    • Angela Baker
    • Daniel Kircher
    • Nicoletta Barbera
    • Stephanie Klapper
    • Kellie Bartholomew
    • Elizabeth Kohlway
    • Lindsay Beattie
    • Lauren Kuhn
    • Maxwell Bloch
    • Devon Litherland
    • Alexander Borman
    • Danielle Lopez - Lezama
    • Andrew Bounds
    • Hannah Martin
    • Christopher Bradley
    • Elizabeth Mason
    • Kelsey Branch
    • Clay Mathias
    • Christine Brock
    • Adam Matthai
    • Emily Brown
    • Martin McHugh
    • Taylor Burgsord
    • Molly McKee
    • Janice Burns
    • Melissa Mercer
    • Molly Burtenshaw
    • Taylore Mountain
    • Jean Busl
    • Emily Myron
    • H C III
    • Elisabeth Neu
    • Sheena Chaudhary
    • Robert Norwich
    • Hal Edwin Cole III
    • Kenneth Nugent
    • Cheryl Corwin
    • Olusola Ogundele
    • Laura Creech
    • Julia Puzak
    • Geoffrey Cuneo
    • Antonio Quick
    • Michael Damiano
    • Donald Redmiles
    • Binta Diallo
    • Louis Ritzinger
    • Nick DiGiacomo
    • Fawne Robinson
    • Julia Doran
    • Martin Saunders
    • Jessica Earlbeck
    • Christy Scaljon
    • Julie Faggio
    • Matthew Schafle
    • Emily Fawcett
    • Chelsea Scudder
    • Sarah Fiedelholtz
    • Zinash Seyoum
    • Alexia Gay
    • Chris Shanklin
    • Laura George
    • Samuel Sheppard
    • Jonathan Gill
    • Marie Snyder
    • Lindsey Goldsmith
    • Benjamin Thompson
    • Grace Gutowski
    • Brent Tomchik
    • Emily Hagan
    • Katherine Vander Wende
    • Steve Hannigan
    • Philip Varady
    • Neil Hawbaker
    • Nate Venditta
    • Michael Hubbell
    • Elizabeth Vicini
    • Jason Hurley
    • Anna Von Gohren
    • Josh Hurley
    • Anna Winship
    • Samantha Ives
    • Adam Zimmerman
  • Class of 2009
    • Jennifer Anthony
    • John Moore
    • Morgan Drzewicki Barr
    • Kiely Murphy
    • Sarah Bastien
    • Jonathan Noble
    • Florence Bastien
    • Emily Norris
    • Susan Beaudoin
    • Jennifer Novak
    • Kelsey Blackmon
    • Kathy Orellana
    • Lauren Blount
    • Thomas Perkins
    • Jacqueline Caminiti
    • Jeremy Pevner
    • John F. Campbell
    • Caitlin Plitt
    • Jessica Clark
    • Michael Preston
    • Jonathan Debrowski
    • Jacqueline Reid
    • Matthew S Decker
    • John Ross
    • Casey Deitrich
    • David Rothaug
    • Kevin DiManna
    • Chris Sauter
    • Julia Cook Dobson
    • Natalie Schaefer
    • Michael Ennis
    • Jevanina Schettini
    • Jocelyn Evans
    • Christian Schnieder
    • Marjorie Foley
    • Alexandra Scott
    • Cassandra Frey
    • Judith Sellner
    • Hunter Harris
    • Caitlin Shankle
    • Kayla Herron
    • Katie Siguenza
    • Keeri Hilp
    • Lindsey Sitz
    • Deanna Holford
    • Alana Slater
    • Nathan Householder
    • Elizabeth Smith
    • Eleanor Koerner
    • Emily Smithson
    • Kay Lamar
    • Judy Songrady
    • Eileen Benjamin Langstraat
    • Erin Stott
    • Seth LaShier
    • Lauren Swedberg
    • Jae Lim
    • Kathryn Tiches
    • Colby Long
    • Carmen Tong
    • Justin Lonsdale
    • Brittany Vallecillo
    • Chase Lynn
    • Cecelia Whitman
    • Megan Mc Donough
    • Robert Wiley
    • Briana McDowell
    • Adam Wisneski
    • Laura Wigginton Moore
    • Ben Yannuzzi
  • Class of 2008
    • Laura Adamovicz
    • Lindsay Macdonald
    • Esther Adetunji
    • Ross Mark
    • Alexander Arguello
    • Sarah Marks
    • Diane Bidi
    • Cassandra Marshall
    • Jonathan Braxton
    • Christy Martin
    • Christen Brezinski
    • Sean Matthews
    • Kate Buchanan
    • Stefanie Matthews
    • Chrissy Holt Carlson
    • Caitlin Moore
    • Samantha Clark
    • Brittainy North
    • Rowena Conway
    • Elizabeth Northfield
    • Gwynne Davis
    • Halley Pack
    • Michael DeLizia
    • Samuel Papke
    • Helen (Sarah) Dowling
    • Kylee Perez
    • Brenna Doyle
    • Lee Ramsey
    • Kimberly Dula
    • Anita Rich
    • Jessica Dunckel
    • James Ritter
    • Halley Fehner
    • Jim Ritter
    • Neil Harris Feldman
    • Jessica Russell
    • Alex Friscia
    • Megan Sikowitz
    • Beth Garwood
    • Sophie Silverman
    • Audrey Hamilton
    • Claire Slesinski
    • Christina Haramis
    • Jacob Smith
    • Erin Henry
    • Burt Stanko
    • Meredith Queen Hopeful
    • Theresa Tenaglia
    • Ryan Hunt
    • Alice Volpitta
    • Paul Hunt
    • Krystle Wagemann
    • MaryLyle Jeans
    • Laura Walker
    • Thomas Kallarackal Kall
    • Annie Weisburger
    • Sarah Kappesser
    • Marianne Wood
    • Catherine Koch
  • Class of 2007
    • David Allshouse
    • Elizabeth Lewis
    • Amanda Alonso-Valenteen
    • Josh Lubben
    • Peter Andersen
    • Bridget Carlson Maddox
    • Carl Atwood
    • Sara Margiotta
    • Jessica Baker
    • Rachel Markey
    • Joshua Ballew
    • Jackie McGill
    • Sarah Barr
    • Liane McGillen
    • Drew Beach
    • Ashley Meadows
    • Rashmi Bhanot
    • Lily Mendelson
    • Rahul Bhanot
    • Jess Jolliffe Montminy
    • Kevin Boyle
    • Andrea Moody
    • Bethany Brandenburg
    • Kathleen Frana Moss
    • Erika Brightful
    • Caitlin Moyer
    • Julian Brunner
    • Kacey Mullan
    • Katy Caperna
    • Megan O'Hara
    • Rachael Carter
    • Brittany Omess
    • Janice Chan
    • Jamie Palumbo
    • Jake Child
    • Kevin Parks
    • Thomas Conkwright
    • Amohelang Peko-Spicer
    • Jennifer Covington
    • Scott Perry
    • Kerry Crawford
    • Cecilia Peterson
    • Aubrey Delaney
    • Kimberlyz Williams Politz
    • Meredith DeViney
    • Jessica Powell
    • Maggie Dimock
    • Lisa Roberts
    • Caitlin O'Brien Duda
    • Luis Rodriguez-Cortes
    • Kaitlin Anderson Ewing
    • Julia Barnes Russell
    • Ashley Fussell
    • Erica Schuetz
    • Julie Gibbons
    • Ian Semml
    • Christina Goldzwig
    • Ian Semmler
    • John Michael Gudger
    • Kimberly Silvi
    • John Gyorda
    • Landon Southerly
    • Naomi Tranen Haberman
    • Ashleigh Soya
    • Susan Hanna
    • Isabel Spake
    • Glenn Hanner
    • Gary Stapleton
    • Josh Herber
    • Nathan Straus
    • Megan Hickman
    • Caitlin Sullivan
    • Paul Hinders
    • Jaclyn Sumner
    • Chris Hoagland
    • Benjamin Toll
    • Molly Hubbs
    • Amanda Hepler Tourtlotte
    • Sarah Hunter
    • Elizabeth Truitt
    • Nick Iliff
    • John Van Oudenaren
    • Kate Meyer Jakuta
    • Rebecca White
    • Travis Johnson
    • Hannah White
    • John Johnson
    • David Whitesell
    • Helen Jun
    • Lauren Wilson
    • Bonnie Kangas
    • Randi Zung
  • Class of 2006
    • Veronica Berruz
    • Bridget McVae Johnson
    • Gerald Bigelow
    • Kimberly Johnson
    • Durryle Brooks
    • Damaris Herman Kinney
    • Holly Chase
    • Jeff Luoma
    • David Clewell
    • Kohler McKenzie
    • Alexandra Courtney
    • Katherine Northfield
    • Caroline Edwards
    • Matt O'neill
    • Adrienne Foerster
    • Frank Perilla
    • Nicholas Friedman
    • Sarah Sachs
    • Jessica Hayden
    • John Stephanos
    • Sara Bodde Healy
    • Will Tipton
    • Amy Horton
    • Allan Wagaman
    • Gregory Horvitz
    • Daniel Walper
    • Scott Humburg
  • Class of 2005
    • Kristlyn Araujo
    • Christina Hailman Gardner
    • Michael Asplen
    • Joseph Glynn
    • Allison Bernhard
    • Daniel Gordon
    • Shawn Bishop
    • John Heltman
    • Kat Bogel
    • Ryan Hershfeld
    • Morgan Clickner Booz
    • Derek Hickok
    • Holly Brownley
    • George Jakuta
    • Chantal Buchser
    • Wes Lanich
    • Lisa Carey
    • Matt Laskin
    • Karen Celedonia
    • Emily Macenko
    • Brian Conlin
    • Sara Waugaman McQuighan
    • Anne-Marie Derocher
    • Ryan McQuighan
    • Dean DiPietro
    • Christopher Neiman
    • Bob Donahue
    • Matt Newcomer
    • Colin Doyle
    • Lindsay Pack
    • Matthew Duda
    • Joanna Pauley
    • Lorien Evans
    • Kathleen Sanders Stephanos
    • Whitney Fahrman
    • Alexandra Stout
    • Eleanor Fletcher Ferrier
    • Alexa Tehansky
    • Greg Fisher
    • Ann-Marie Thompson
    • Jessica Fitzwater
    • Kate Turner
    • Elizabeth Friedel
    • Peter Young
    • Steve Gardner
    • Clare Zuraw
  • Class of 2004
    • Melissa Adams
    • Daniel Miller
    • Amy Anderson
    • Alec Muller
    • Amy Butler Archibald
    • Minhlann Nguyen
    • Craig Baker
    • Christina Mott Paternostro
    • Rob Campbell
    • Jonathan Robins
    • Brandon Clark
    • Yaffa Seiden
    • Bob Donahue
    • Andy Shankman
    • Judy Eakle
    • Craig Stevenson
    • Megan Gabriel
    • Margaret Stubbs
    • Shannon Heaton
    • Lauren Thompson
    • Eric Jackson
    • Maggie Wear
    • Elan Jenkins
    • Rachel Larsen Weaver
    • Leigh Langmead
    • Tom Weaver
    • Jennifer Lemmert
    • Erica Helland Whitesell
    • Chrissy Warren Mastandrea
    • Rachael Wilder
    • Philip Mastandrea
    • Mandy Wood
    • Michelle McGee
  • Class of 2003
    • Darien Bates
    • Ann Reilly
    • Alice Arcieri Bonner
    • Ben Siggers
    • Molly Cusick
    • Samantha Sissman
    • Brian Jobe
    • Lindsey Webb
    • Shawn Milleville
    • Joshua Wenger
    • Andy Neal
    • Jayson Williams
    • Matt Pembleton
  • Class of 2002
    • Joshua Alexander
    • Erin Howard
    • Rebecca Anderson
    • Joanna McCulloh Johansen
    • Betsy Spies Bates
    • Angelena Lindsley
    • Kevin Beanland
    • Becky Porter MacPherson
    • Karen Blackistone
    • Kathleen McClellan
    • Caroline Boice
    • Julie Nealon Minton
    • Nina Bonano
    • Mary Nasatka
    • Melissa Brown
    • Christy Faggio Neal
    • Andrea Buntz Neiman
    • Kristen Palumbo Handy
    • Kevin Chapman
    • Neal Peckens
    • Erin Clark
    • Maura Lee Peterson
    • Jody Costa
    • Courtney Russell
    • Kyleen Davis
    • Isaac Salazar
    • Molly Flanagan Esworthy
    • Rachael Sanford
    • Danny Fisher
    • Christa Childers Shriber
    • Fenn Giles
    • Greg Smith
    • Brian Hamilton
    • Jason Summers
    • Julie Bederka Hamilton
    • David Sushinsky
    • Chris Hanan
    • Kerry Walls
    • Elisabeth Aquilino Hanan
    • Litsa Williams
    • Marianne Koch Hendricks
  • Class of 2001
    • Kristin Soya Bachtell
    • Kurt Ricketts
    • Robert Hendricks
    • Elsie Summers
    • Jessica Schickling Pamer
  • Class of 2000
    • Sheila Agyeman
    • Mark Hershfield
    • Matthew Bachtell
    • Matthew Kopec
    • Debbie Brown
    • Diane Dixon Milleville
    • Bradley Cale
    • Emily Sachs
    • Candice Dorsey DeCruz
    • Mike Tennyson
    • Kate Greene
  • Class of 1999
    • Andrew Ataras
    • Jessica Tebbenkamp Flynn
    • Melissa Belvedere
    • Eric Herrmann
    • Liz Gutting Durrant
    • George Hinkal
    • Anne Field
    • Krissy Hudgins
  • Class of 1998
    • Delina Lyon
    • Jennifer Aschbrenner Schultheis
    • Paul Schultheis
    • Drew Weaver
  • Class of 1997
    • Jennifer Mott Beach
    • Carrie Coppinger O'Donovan
    • Ben Boniface
    • Robert O'Haver
    • Darren Buck
    • Chuck Orifici
    • Kevin Corbin
    • Damien Ossi
    • Meha Desai
    • Neil Sharma
    • Paul Flynn
    • Juliana Thirolf Sharp
    • Gabrielle Gerbino Holliday
    • Dean Symes
    • Danielle Winner Koontz
    • Ryan Talesnik
    • Adam Koontz
    • Cheryl Wadhwa
    • Michael Kopec
    • Rodry Webb
    • Alex Lynn
    • Jim Wood
  • Class of 1996
    • Jeff La Noue
    • Kyle Russell
  • Class of 1995
    • Eunice Aikins-Afful
    • John Kopec
    • Ashley Kable
  • Class of 1994
    • Jonathan Steinberg
    • Paula Rubin Swann
  • Class of 1993
    • Amy Forsberg
    • Hilary Roberts RobertsKing
    • Hans Lemke
    • Cathy Weeks Wright
    • Derek Orner
    • Geoff Wright
  • Class of 1992
    • Dave Atchison
    • Melissa Beck Lemke
    • Mary Benard
    • Sarah Newman Martin
    • June Black
    • Susie Shepley Orner
    • Adam Black
    • Andy Polk
    • Jennifer Pulos Collis
    • Charles Riordan
    • Barbara Hill
    • Alice Robinson
    • Joanne Morton Hoffman
    • Jennifer Gallay Sarlin
    • Mary Alice Rohner Jenkins
    • Sarah Cole Steinberg
    • Bill Jones
    • Holly Stewart
    • Tom Kerner
    • Faith Storms
    • Bridget Brohawn Ketcham
    • Laurie Manos Timm
    • Fred Kurtz
    • Jason Tolbert
    • Leslie Roark Kurtz
    • Danielle Troyan
  • Class of 1991
    • Jennifer Brohawn Atchison
    • A Jessica Cox-Jones Primanzon
    • Mark Faherty
    • Janice Raub
    • Forrest Fisanich
    • Jennifer Protzman Schwartz
    • Sean Gowen
    • Josh Shaffer
    • Stephanie Herold
    • Jennifer Sparenberg
    • Sean Hines
  • Class of 1990
    • Melissa Harren Fisanich
    • Joseph Walsh
    • Eric Sarlin
  • Class of 1988
    • ELEANOR HAENDLER LEWIS
    • Doris Miklitz
  • Class of 1986
    • Suzanne Davenport
    • Todd Purring
  • Class of 1985
    • Tyler Bell
    • Alan Lockard
    • Bob Cohen
    • Kim Irene Murray
    • Craig Lockard
  • Class of 1984
    • Karen Overbeck Bass
    • Gabe Leenas Lucke
    • Laurel Tringali Eierman
    • Joan Race
    • Andy Lefevre
  • Class of 1983
    • Andrew Bass
    • Jim Harvey
    • Kathleen Callan
    • Angie Harvey
    • Kevin Crutchfield
    • Bruce Lanier
    • Sharon Pailen Durham
    • Dennis Shannon
    • MaryKate James Hannah
  • Class of 1982
    • Thomas Barnes
    • Dwayne Langston
    • Tammy Pape Crabtree
    • Susan Lanier
    • Michael Durham
    • Lydia Orr Redding
    • Laura Fabian
    • Cynthia Spangler Simms
    • Eric Kuhl
    • Victoria White
  • Class of 1981
    • Susan M. Broderick
    • Robin Jenkins
    • Jim Hannah
    • William Russell
  • Class of 1980
    • Renee Burns Bland
    • Noemi Solymosi Jaeger
    • Pamela Boddicker Ebmeier
    • Shawn Sapp-Nocher
    • Suzanne Paulkovich Hye
    • Don Siegfried
  • Class of 1979
    • Donald N/A Barber
    • Dominick (Nick) Orlando
    • Cindy Broyles
    • JOANNE SHARON SWAIN
    • Theresa Sullivan David
    • Susanna Twigg
    • Janet Cooper Hirsh
    • Anne Weaver Vieths
    • Karen Marlow-bennett
    • Ned Waugaman
  • Class of 1978
    • Juliana Arrogancia-Orlando
    • John Lanier
    • Judy Brown
    • Penny Folts LeBuffe
    • Kathy Abell Burch
    • Chris Pound
    • Leeanne Carr
    • Roberta Shaffer
    • Robert Gott
  • Class of 1977
    • Carole Siegfried Baczkowski
    • Paul LeBuffe
    • Carol Brooks
    • Mary Lucas
    • Mary Fenton
    • Jean Loskarn Peterson
    • Dallas Kirk Gantt
    • Gary Peterson
    • Patricia O'Brien Gott
    • Cathy Hernandez Ray
    • John Koleny
  • Class of 1976
    • Jayne Bennett
    • Jeff MacDonald
    • Bill Bremen
    • John Mckibben
    • John Bruton
    • Lori Linthicum Sides
    • Jana Grainger Castle
    • Kevin Smith
    • Clay RitaMeeta-Made Evans
    • Donna Smawley West
    • John Knipp
    • Dale Withers
  • Class of 1975
    • Verna Fulbright Cimperman
    • Brian Murphy
    • David Hans
    • Kevin Oneill
    • Nancy Hayden
    • Karen Reedy
    • Jackie Armstrong Knipp
    • DAvid Reumont
    • Peter Koch
    • Nancy Bassford Yannayon
    • Rella Boone Murphy
  • Class of 1974
    • Carol "Puff" Linton Adams
    • Carolyn Falls Koehler
    • Frank Ashbaugh
    • Theresa LaValley Levy
    • Kathleen K Kling Drew
    • Pamela Duket Lunsford
    • William Drew
    • Bob Lunsford
    • Mark Fedders
    • Paul Matthai
    • Debra Wilcox Fitzgerald
    • Meg Nalls
    • Susan Kary Ford
    • Carbery Neal
    • William Gardiner Jr.
    • JoAnn Klein Sanner
    • Bonnie Green
    • Kopach Scott Vera
    • Linda Gibson Jaworski
  • Class of 1973
    • Susan Davis Butler
    • Dorothy McDonough McGeorge
    • Brenda Beck Clark
    • Bob "Crunch" Thornton
    • Pete Manspeaker
  • Class of 1972
    • Ralph Elwell
    • Janice Josselyn Snyder
    • Carolyn Huff
    • Terry Snyder
    • Larry Lubbers
  • Class of 1971
    • James Fedders
    • Wayne Gordon
  • Class of 1970
    • Margaret (Peggy) Murray
  • Class of 1968
    • Jane Keithley Linton
  • Class of 1967
    • John Wood
  • Class of 1966
    • Ted Fedders
  • Class of 1962
    • Elizabeth Williams Peno
    • Sandra Barnes Wood
  • Class of 1961
    • Jim Wood
  • Class of 1960
    • Margaret "Maggie" Moffett Briggs
    • Linda Donovan Decker
    • Dallas Plugge Dean
  • Class of 1959
    • Roberta Wood Davis
  • Class of 1958
    • James Wilson Davis
  • Class of 1957
    • Patricia Flanagan Arthur
    • Linda Milelr Smith
    • Carol Gross Galloway
    • Anita Rowe Spiegel
    • Ellen Ascherfeld Nesbitt
    • Margaret Combs Steffens
  • Class of 1956
    • Barbara Neal Dinsenbacher
    • Nadine Kettell-Osborn
70's Hair
Halloween Group Photo
Governor's Day Group Photo 1966
Chelsea Lane Boat
BSU 1991 Group Photo
Alumni Weekend 2010 Group Photo
Women in Front of Bus